خرید گیفت کارت


چگونه به ما اعتماد کنید و
نماد اعتماد الکترونیک چیست ؟
سایت بای کارت توسط مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن احراز هویت شده که این احراز
هویت از قبیل صحت آدرس و تلفن های ما تا صلاحیت ما برای فعالیت در اینترنت توسط پلیس نظارت بر اماکن مورد بررسی و تائید قرار گرفته است.
شما با کلیک کردن بر روی عکس فوق ( لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی ) از جرئیات بیشتری در سایت توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن مطلع خواهید شد .
از اینروما ما با پاسخگویی دقیق به مشتریان سعی در بالا بردن سطح اعتماد مشتریان را از اصول اصلی خود میدانیم.
در صورت سوالات بیشتر در این زمینه میتوانید با شماره 09123226889 - تماس بگیرید


سوال های متداول

گیفت کارت چیست؟ گیفت کارت نوعی کارت فیزیکی میباشد که برای هر کمپانی به نام های مختلف میباشد مثلا برای کمپانی اپل گیفت کارت آیتونز نام دارد , برای کمپانی گوگل گیفت کارت گوگل پلی , کمپانی مایکروسافت گیفت کارت مایکروسافت این گیفت کارت ها در مبالغ مختلفی 10 دلاری , 15 دلاری , 20 دلاری , 50 دلاری , 100 دلاری عرضه میشوند و کاربر با خرید این گیفت کارت به اندازه مبلغ اعتبار گیفت کارت میتواند از فروشگاه های آنلاین کمپانی مربوطه خرید کند ,این گیفت کارت ها دقیقا شبیه به کارت شارژ ایرانسل میباشد که شما وقتی کارت شارژ میگیرید یک کارت به شما میدهند که ارزش آن به کدی است که روی آن نوشته شده و شما با زدن آن کد همان مبلغی شارژ میشوید که روی خود کارت شارژ ایرانسل ثبت شده.

دهکده خود را در کلاش اف کلانز از دست داده اید ؟ وارد بازی شوید علامت چرخ دنده را انتخاب کنید روی گزینه Help And Support بزنید گزینه Report ab issue را انتخاب کنید و در ادامه روی گزینه Lost Village بزنید فرمی ظاهر میشود که در آن مشخصات دهکده قبلی را از شما میخواهد وبعد برای آنها ارسال میشود سپس بلافاصله یک نامه اتوماتیک فرستاده میشود که کد پیگیری دارد و اعلام میکنند کار شما را پیگیری میکنند سپس ایمیل دیگه ای میاد که در آن یک کد لینک است که با آن کد لینک از منو Link a Device میتوانید به دهکده قبلی متصل شوید

اکانت شما به بازی کانکت نمیشود در گوشی اندرویدی ؟ اگر شما نمیتوانید اکانت جیمیل خود را به بازی کانکت کنید و روی بازی گزینه روی Disconnect تغییر نمیکند و سبز نمیشود معمولا یکی از مشکل هایی که در زیر برای شما مطرح کرده ایم در روند کار شما میباشد
اول تاریخ دستگاه اتوماتیک باشد و از درست تاریخ اطمینان حاصل فرمائید
دوم نرم افزار های Play Store , Google Play Services , Google Play Games را آپدیت کنید.
سوم جیمیل آدرس جدید بسازید و با آن امتجان کنید

خرید گیفت کارت گوگل پلی 5 دلاری؟ دوستان عزیز گیفت کارت های آیتونز شروع اعتبار از 10 دلاری میباشد و اگر شما نیاز به 5 دلار دارید حد اقل باید یک گیفت کارت 10 دلاری خریداری کنید و بعد 5 دلار آن را خرج کرده و 5 دلاز دیگر در حساب اپل آیدی شما مانده خواهد شد.

خرید گیفت کارت اپل استورگیفت کارت های کمپانی اپل به نام های مختلفتی در بازار نام گرفته اند از جمله گیفت کارت اپل , گیفت کارت آیتونز ,گیفت کارت اپل استور

راهنمای وارد کرد َشارژ گیفت کارت آیتونز , گیفت کارت اپل ,؟ بر روی این قسمت کلیک کنید

راهنمای وارد کرد َشارژ گیفت کارت گوگل پلی , گیفت کارت اندروید , گیفت کارت Google Play ,؟ بر روی این قسمت کلیک کنید

دلیل استفاده از گیفت کارت چیست ؟ اگر شما هم موبایل iPhone دارید، یا از Android استفاده میکنید، متوجه شده اید که برای خرید بسیاری از نرم افزارها یا خدمات باید پول پرداخت کنید. گیفت کارت کارتی است که به وسیله آن میتوانید اعتبار لازم برای خرید را به دست بیاورید. برای خرید گیفت کارت Apple میتوانید مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق قسمت فروش آنلای سفارش دهید.

گیفت کارت آیتونز چیست ؟ نرم افزار های تولیدی توسط کمپانی اپل ,... اپلیکیشن , بازی ها , ویدئو ها و موزیک های موجود معمولا Free و رایگان میباشد .اما برای نصب بعضی از اپلیکیشن ها نیاز به خرید آنها داریم که با گیفت کارت میتوان مبلغ را در حساب خود واریز و سپس اپلیکیشن یا, ... را خریداری کنید.


گیفت کارت گوگل پلی چیست ؟کارتی فیزیکی میباشد که مثل کارت های شارژ ایرانسل دارای یک کد میباشد که شما با وارد کردن کد در حساب خود میتوانید به اندازه مبلغی که حساب خود را شارژ کرده اید خریداری کنید.جم در بازی کلاش و کلانز چیست ؟ جم به اصطلاح خرید الماس در بازی محبوب Clash Of Clans میباشد , که گروه بای کارت برای راحتی کاربران به دلیل تحریم ها مراحل خرید جم را از برای کاربران بدون هزینه اضافی انجام میدهد.

گیفت کارت ویزا گیفت کارت ویزا نوعی کارت فیزیکی میباشد که برای کمپانی ویزا میباشد از این مدل کارت در بعضی از وب سایت ها پشتیبانی میشود . موقعی که شما کارت های بانکی قابل شارژ را در اختیار ندارید می توانید به تعداد دفعات کارتهای گیفت را خرید کنید . کارت های گیفت ویزا تا حد اکثر مبلغ 1000 دلار در ایران موجود میباشد .

اکانت اپل چیست ؟ استفاده از سرویس های اپل شبیه استفاده از فروشگاه آنلاین اپل، آی تونز , مک اپ استور ، سرویس Facetime، سرویس iMessage ، سرویس iCloud و … نیازمند حساب و یا به اصتلاح اکانتی میباشد تحت عنوان اپل ای دی.

تاریخ انقضای این گیفت کارت ها چقدر می باشد ؟ کارت های خریداری شده از شرکت بای کارت تاریخ انقضا ندارند و تا هر موقعی قابل استفاده می باشند

آیا دهکده خود را پاک کرده اید؟ آیا بخاطر وصل نبودن دهکده به اکانت جیمیل , اکانت خود را از دست داده اید ؟ با ما تماس بگیرید

این کارت ها از کدام کشور تهیه می شوند ؟ کارت ها مربوط به کشور امریکا و کانادا می باشند که به انتخاب مشتری می باشد.

بعد از خرید کارت هزینه اضافی برای فعال سازی باید بپردازم ؟ به هیچ وجه . کارت ها هیچ هزینه اضافی برای فعال سازی ندارند.