توجه
متاسفانه متوجه شدیم برخی سایت های رقیب برای فروش گیفت کارت های خود به قیمت بالا تر به فروشندگان ارزان فروش تهمت دزدی زده و بصورت غیر مستقیم کاربران را تهدید میکنند که گیفت کارتهای ارزان باعث بلاک شدن اکانت کاربران میشود , قابل ذکر است که کاربران اطلاع داشته باشند اداعا هایی از این قبیل که گیفت کارت های ارزان توسط کردیت کارت های هک شده خریداری میشود کاملا رد میباشد چرا که نه سایت اپل و نه سایت گوگل گیفت کارت های خود را به هیچ وجه بصورت آنلاین بفروش نمیرسانند که بتوان با کردیت کارت هک شده آن را خریداری کرد فقط بصورت کارت فیزیکی فروش میرود.
با تشکر
گیفت کارت


چگونه به ما اعتماد کنید و
نماد اعتماد الکترونیک چیست ؟
سایت بای کارت توسط مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن احراز هویت شده که این احراز
هویت از قبیل صحت آدرس و تلفن های ما تا صلاحیت ما برای فعالیت در اینترنت توسط پلیس نظارت بر اماکن مورد بررسی و تائید قرار گرفته است.
شما با کلیک کردن بر روی عکس فوق ( لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی ) از جرئیات بیشتری در سایت توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن مطلع خواهید شد .
از اینروما ما با پاسخگویی دقیق به مشتریان سعی در بالا بردن سطح اعتماد مشتریان را از اصول اصلی خود میدانیم.
در صورت سوالات بیشتر در این زمینه میتوانید با شماره 09123226889 - تماس بگیرید

گیفت کارت رایگان آیتونز

گیفت کارت رایگان آیتونز

چگونه گیفت کارت رایگان بگیریم

اگر شما از دارندگان یکی از محصولات اپل مثل آیفون، آی پاد و آی پد باشید و دوست دارید از برنامه هاو اپلیکیشن های اورجینال روی دستگاه خود استفاده کنید حتما نیاز به خرید گیفت کارت اپل پیدا خواهید کرد تا بتوانید اپلیکیشن های مورد نیاز خود را خریداری کنید. اما شاید امکان خرید گیفت کارت با توجه به قیمت بعضی از اپلیکیشن ها را نداشته باشید. در این قسمت خدمت شما برنامه ای را معرفی خواهیم کرید که با توسط آن می توانید کد گیفت کارت اپل را به صورت مجانی و رایگان و قانونی دریافت کنید و امکان دریافت اپلیکیشن های مورد نیاز خود را فراهم کنید. free itunes gift card وقتی در بعضی وب سایت ها با این امدل پلیکیشن ها برخورد میکنید که اداعا میکنند گیفت کارت مجانی میدهند به آنها اعتماد نمی کنید و مشخصا فکر میکنید که این ها همه اپلیکیشن های سرکاری‌ست. اما اپلیکیشنی که ما دراین پست معرفی می کنیم را تست کرده ایم . bamboowallet نام این اپلیکیشن Bamboo Wallet میباشد که باید در ابتدا روی دستگاه خود دانلود و در آن ثبت نام کنید. و اما کار این اپلیکیشن به چه صورت میباشد ؟ در این اپلیکیشن به شما سری های مختلفی از برنامه های رایگان اپل استور برای دانلود پیشنهاد داده می شود و شما به ازای هر دانلود این اپلیکیشن ها مبلغی را به عنوان هدیه در حساب Bamboo Wallet خود دریافت می کنید و وقتی این مبلغ به حد تعیین شده یعنی حداقل ۱۰ دلار رسید شما می توانید گیفت کارت خود را در خواست کرده (مثلا گیفت کارت 10 دلاری ) و کد گیفت کارت را به راحتی دریافت کنید. بعد از اینکه Bamboo Wallet را روی دستگاه خود دانلود و نصب کردید شما می توانید در بخش Setting و Invite Code ، کد ME965327 را در ابتدا وارد کرده و مبلغی را ( ۲۵ سنت ) به عنوان جایزه دعوت کننده دریافت کنید. ضمنا شما هم می توانید با دعوت از دوستانتان مبلغی را به عنوان جایزه دریافت کنید. و اما بعد از دانلود برنامه و زدن کد دعوت با اپ سافاریSafari دستگاه خود به آدرس http://r.junowallet.com رفته و اپلیکیشن های پیشنهادی را دانلود کنید تا به گیفت کارت خود برسید. امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد و بتوانید گیفت کارت های مورد نیاز خود را دریافت کنید .